Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kancelaria doradztwa podatkowego

ul. Wawelska 78 lok. 22 (wejście od Glogera 1)
02-034 Warszawa

Kancelaria jest czynna od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku oraz w niektóre soboty.
Przed wizytą należy się umówić.

 

 

Księgowość

Ewa Burska
22 883 10 04
eburska@lizyngodar.com.pl

Joanna Jóźwicka
22 883 10 05
jjozwicka@lizyngodar.com.pl

Monika Karasim
516 042 216
mkarasim@lizyngodar.com.pl

Grzegorz Marzec
22 883 10 01
gmarzec@lizyngodar.com.pl

Ewelina Sikorska
22 613 23 12
esikorska@lizyngodar.com.pl

Sekretariat:

22 613 23 12
509 871 401
534 997 993

lizyngodar@lizyngodar.com.pl

Kadry i płace:

Anna Barlak
22 883 10 02
abarlak@lizyngodar.com.pl

Joanna Jóźwicka
22 883 10 05
jjozwicka@lizyngodar.com.pl

Doradztwo:

Monika Karasim
516 042 216
mkarasim@lizyngodar.com.pl

Przemysław Więcek
501 069 093
pwiecek@lizyngodar.com.pl

faks (całodobowy):
22 815 89 22

Kancelaria jest prowadzona przez Lizyngodar Sp. z o.o. wpisaną do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego decyzją ministra finansów z 31 października 2005 roku.

NIP: 1181779096
REGON: 140087627
KRS: 0000236556 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydz.Gosp.KRS
wysokość kapitału zakładowego: 50000,00 zł